Sen - 26.4.2012 ''Hodný démon''

28. dubna 2012 v 21:51 | M.Noir |  Tisková mluvčí

Sen - 26.4.2012

  • Hodný démon


Tento sen byl tak zvláštní, že jsem se rozhodla s ním podělit.

Víte, předně bych chtěla na něco upozornit. Poslední dobou jsem začala ve dne v noci nosit svůj nilský kříž - můžete ho spatřit na banneru. Věřím v to, že mě ochraňuje před zlými duchy a démony... Může se to zdá šílené, ale tato stvoření jsou všude kolem nás a čekají, až budeme slabí. Ale já nechci padnout do jejich sítí. Do pavučiny jejich snů. Ale od té doby, co nosím tento egyptský kříž, mě žádné zlé sny nepostihly. Jenže - vyjímečně jsem si tento přívěšek sundala. A co se stalo?...


Otevřela jsem oči v temné místnosti, vypadala snad jako kobka. Byla jsem tam sama s velkým černým pavoukem, který rozhodně nevypadal nijak přátelsky. Začala jsem před ním utíkat, to je přeci samozřejmé. Doběhla jsem na konec chodby a ze samé ztráty nadějí jsem se otočila na to zvíře, na tu havěť. Před mýma očima se změnilo ve velkém černou ropuchu, záblesk a zase zpět na pavouka. Tentokráte zvedl dvě přední nohy, snad do výstražné pozice. Rychle zpátky na žábu, která na mě vyskočila. Poslední, co jsem viděla, bylo, že žába se ve skoku změnila zase v pavouka.

TMA.

Z klubíčka jsem se vynořila v místnosti, celé bílé, s dvěma kusy nábytku - bílým gaučem (jako od IKEI) a mahagonovým stolkem. Do místnosti vstoupil vysoký, celkem pohledný muž, který mi nápadně připomínal Spikea z Buffy, přemožitelky upírů, ale nebyl to on. Tento byl mohutnější, ale též jako on měl platinově blond vlasy - které byly ale jeho vlastní -, obličej mě byl neznámý, velmi bledá pleť, kterou měl, přímo zářila, oblečen v dlouhém černém kabátu a v jiném černém oblečení. Napravo ode mě, se objevila malá holčička. Začala jsem vidět pohledem blond muže a dřív, než stačila něco holčička říct, muž ji zastřelil ze zbraně, kterou měl schovanou, ráže 7 - 8 mm. Zpátky do svých očí. Mrtvola dítěte zmizela, ale než jsem se stačila z toho šoku vzpamatovat, na gauči rozvaleně seděla pravá blondýna, taktéž platinových vlasů a pleti.

"Tati." hlesla.

Prásk.

Mrtvola dívky zmizela taktéž a zbyl po ní jen krvavý cákanec. Muž namířil beze slov zbraň na mě. Bez jediného slova ji odjistil a už se chystal na zneškodnění jediného svědka.

Když se objevil můj zachránce.

Stvoření v dlouhém černém plášti, s hlavou asi dvakrát, až třikrát větší než normální lidé, s prsty až dvakrát tak dlouhými a právě těmi dlouhými špičatými prsty vjel tomu muži do tváře. Neměl se jakkoliv bránit. Strnule stál na jednom místě, zatím co mu ta bytost doslova vypíchla oči z důlků. Pomalu mu začala stahovat kůži, při tom ten muž pořád žil. Objevila se třetí ruka toho tvora, která mu vyndala zbraň z ruky a strčila mu ji do pusy. Když s velkým trhem mu kůži od masa konečně oddělila, vystřelila ze zbraně.

Dál již byla tma. S hrůzou jsem se probudila a rychle si na krk pověsila svůj nilský kříž. Naštěstí jsem jej měla vedle sebe na stolku. Někdy přemýšlím, jestli právě jeho Oko nepřivolalo toho tvora, který mi aspoň ve spánku zachránil život. Tvora z dávného Egypta.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.